Highlighter Stick 31404

4.50

Description

Ndriçues.
Një përbërës thelbësor për të ndriçuar dhe sublimuar fytyrën!
Ultra i pigmentuar dhe i lehtë për t’u aplikuar, është një aleat thelbësor për të nxjerrë në pah të gjitha llojet e lëkurës! Ky ndriçues me një strukturë kremoze dhe një fund shkëlqimi, sjell dritë në të gjithë fytyrën. Formati i shkopit të tij është ideal për aplikim të shpejtë dhe të lehtë.

Përfundimi i ylbertë dhe i lehtë.

Ju jeni Glowy!

 

Shtesë: hipoalergjik dhe jo-komedogjen.

 

Këshilla

-Për përbërjen me shkëlqim elegant, përdorni theksuesin tuaj në të gjithë qepallat!

-Thjesht vendosni një prekje të produktit në pjesën qendrore të buzëve për një efekt plumbues!