Jowae Hydrating Water Mist Mini

4.00

SKU: 3664262000474 Category:

Description

WATER MIST
SPREJ – UJË FRESKUES HIDRATUES
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
50 ml


Ujë freskues hidratues
I rekomandueshëm për te gjitha tipet e lekurës madje edhe ato sensitive.

97% e përbërësve me origjinë natyrale
Veçanërisht dallohet nga prania e antioksidanteve të lumifenoleve dhe lules së sakurës. Hidraton, freskon dhe rikthen shkelqimin e lëkurës.
Lëkura është e hidratuar, ekuilibri i saj duket plotësisht i rikthyer. Pamja e fytyrës duket e freskët dhe e ndritshme.

PËRBËRËSIT AKTIV:
Lumifenole
Uji i lules se sakuras
Glicerine me baze bimore

PËRDORIMI:
Spërkateni sprejën hidratuese 20 cm larg nga fytyra juaj, në mëngjes dhe në mbrëmje pasi të keni hequr make-up-in ose në çdo kohë gjatë ditës. Lëreni të zhytet në lëkurën tuaj.

VEGAN | PA PARABENE | PA SILIKON | PA FENOKSIETANOL | PA VAJRA MINERALE | PA PËRBËRËS NGA BOTA BIMORE | PA NGJYRUES SINTETIK