Ofertë!

Jowae Moisturizing Rich Cream

10.50

SKU: 3664262000771 Kategori:

Përshkrim

Krem hidratues
I rekomandueshem per lekure normale dhe te thate.

Kremi hidratues ushqyes ka permbajtje 98% bimore dhe luan rol te rendesishem ne rritjen e shkelqimit te lekures duke e hidratuar dhe freskuar ate. Konzistenca e saj e pasur si krem ndihmon e krijimin e nje shtrese mbrjtese lekurore duke larguar thatesine dhe irritimet e lekures.
I pershtatshem per moshat mbi 10 vjec

Aplikimi: ne mengjes dhe ne mbremje

Perberesit aktiv: lumifenole, uje nga lulet e Sakuras, gjalpe shea, vaj makadamia, vaj kamelia, vitamin E, glicerine vegjetale.
Pa permbajtje te parabeneve, fenoksietanoleve, vajrave minerale, perberesve nga bota shtazore, silikonit dhe ngjyrosesve sintetik.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Jowae Moisturizing Rich Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *