Sale!

Jowae Hand & Nail Cream

Original price was: 6.00€.Current price is: 4.20€.

SKU: 3664262000160 Categories: , ,

Description

Krem ushqyes.
I rekomandueshem per duar dhe thonje.

Kremi ushqyes per duart dhe thonjte ka permbajtje 96% natyrale dhe vecohet nga prania e antioksidanteve lumifenole dhe vajit te Camellias. Ka rol ushqyes, riparues dhe mbrojtes.
Lëkura është më e butë, më elastike dhe rrezatuese. Thonjtë janë të mbrojtur..

Aplikimi: ne duar dhe thonj sado here qe preferoni gjate dites.

Perberesit aktiv: lumifenole, vaj kamelie, gjalpe shea,vaj kokosi, vaj luledielli, glicerine me baze bimore, ure.
Perberesit: uje, ekstrakte te arres shea, izopropil palmitate, capric trigliceride, vaj kokosi i hidrogjenizuar, glicerine, alkool cetearyl, gliceril stearate citrate, cetyl palmitate, dyll blele, glicol propilen, ure, vaj luledielli, acid citrik, izomerate sakaride, parfum, hidroksiacetofenone, cetearil glukosid, sodium hidroksid, klorfenesin, tokoferil acetate, gome ksantan, ekstrakte te sempervivum tectorum, ekstrakte te gjetheve te kamilas, sodium citrat.
Pa permbajtje te parabeneve, fenoksietanoleve, vajrave minerale, perberesve nga bota shtazore, silikonit dhe ngjyrosesve sintetik.