Sale!

Jowae Oxygenating Exfoliating Cream

Original price was: 14.00€.Current price is: 9.80€.

SKU: 3664262000863 Category:

Description

Pastrues scrub oksigjenues ne trajte kremi
E rekomandueshme per te gjitha tipet e lekures.

Pastruesi krem eksfoliativ oksigjenues eshte nje eksfoliativ delikat i cili eliminon qelizat e vdekura dhe partikulat ndotese duke e zbutur lekuren. I pasur me veti antioksiduese dhe grimca nga bota bimore, ky krem ka veti detoksifikuese dhe rioksigjenuese duke rikthyer efektin energjik lekuror. Lekura ‘merr fryme’ lirshem dhe shkelqen si asnjehere me pare!
Preferohet nga mosha 10 vjec e siper

Aplikimi: dy here ne jave. Aplikojeni ne lekure te lagesht pastaj e shperlani me uje te bollshem.

Perberesit aktiv: antioksidant lumifenole, ekstrakte te bimes sempervivum textorum, imperial peony, grimca bimore, miser (non-GMO).
Pa permbajtje te parabeneve, fenoksietanoleve, vajrave minerale, perberesve nga bota shtazore, silikonit dhe ngjyrosesve sintetik.