Sale!

Jowae Hydrating Set

Original price was: 15.00€.Current price is: 10.50€.

SKU: 3664262003437 Category:

Description

Komplet
Seti permban micellar cleansing water dhe moisturizinf rich cream.

Kompleti Jowae eshte shume i pershtatshem per udhetime dhe ta mbani gjithmone me vete ne canten tuaj.

Aplikimi: ne mengjes dhe/ose ne mbremje.

Perberja: antioksidant lumifenole, 98% permbajtje vetem bimore.
Pa permbajtje te parabeneve, fenoksietanoleve, vajrave minerale, perberesve nga bota shtazore, silikonit dhe ngjyrosesve sintetik.

Per permbajtjen ne vecanti te cdo produkti kerkoni produktet vec e vec!