Ofertë!

Jowae Hydrating Set

10.50

SKU: 3664262003437 Kategori:

Përshkrim

Komplet
Seti permban micellar cleansing water dhe moisturizinf rich cream.

Kompleti Jowae eshte shume i pershtatshem per udhetime dhe ta mbani gjithmone me vete ne canten tuaj.

Aplikimi: ne mengjes dhe/ose ne mbremje.

Perberja: antioksidant lumifenole, 98% permbajtje vetem bimore.
Pa permbajtje te parabeneve, fenoksietanoleve, vajrave minerale, perberesve nga bota shtazore, silikonit dhe ngjyrosesve sintetik.

Per permbajtjen ne vecanti te cdo produkti kerkoni produktet vec e vec!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Jowae Hydrating Set”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *