Ofertë!

Jowae Soothing Cleansing Milk 400ml

12.60

SKU: 3664262001099 Kategori:

Përshkrim

Qumesht pastrues per fytyre
I rekomadueshem per lekure te thate dhe sesitive, per fytyre dhe zonen rreth syve.

Qumeshti pastrues ka 96% permbajtje bimore, vecanerisht dallohet nga prania e antioksidanteve lumifenole, jojoba dhe glicerin vegetale. E pastron makijazhin dhe e ruan lekuren nga tharja. Liron poret e lekures nga grimi dhe papastertite per ta bere ate te paster. Lekura duket e fresket, e ndritshme dhe e bute.

Aplikimi: ne mengjes dhe ne mbremje me pambuk fytyre.

P?rb?r?sit aktiv?: – Lumipenol? antioksidues – bozhure perandorake – Jojoba – Luledielli – glicerin? me baz? bimore
Perberesit: uj?, kaprik trigliceride, poligliceril-6 disterate, poloxamer, propaediol, cetearyl, glicerine, etilheksil stearate, izostearyl stearate, estere te jojobas, klorfenesin parfum, sodium benzoate, etilheksilglicerin, luledielli, acid citrik.
Pa permbajtje te parabeneve, fenoksietanoleve, vajrave minerale, perberesve nga bota shtazore, silikonit dhe ngjyrosesve sintetik.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Jowae Soothing Cleansing Milk 400ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *