Sale!

Jowae Soothing Cleansing Milk 400ml

Original price was: 18.00€.Current price is: 12.60€.

SKU: 3664262001099 Categories: ,

Description

Qumesht pastrues per fytyre
I rekomadueshem per lekure te thate dhe sesitive, per fytyre dhe zonen rreth syve.

Qumeshti pastrues ka 96% permbajtje bimore, vecanerisht dallohet nga prania e antioksidanteve lumifenole, jojoba dhe glicerin vegetale. E pastron makijazhin dhe e ruan lekuren nga tharja. Liron poret e lekures nga grimi dhe papastertite per ta bere ate te paster. Lekura duket e fresket, e ndritshme dhe e bute.

Aplikimi: ne mengjes dhe ne mbremje me pambuk fytyre.

P?rb?r?sit aktiv?: – Lumipenol? antioksidues – bozhure perandorake – Jojoba – Luledielli – glicerin? me baz? bimore
Perberesit: uj?, kaprik trigliceride, poligliceril-6 disterate, poloxamer, propaediol, cetearyl, glicerine, etilheksil stearate, izostearyl stearate, estere te jojobas, klorfenesin parfum, sodium benzoate, etilheksilglicerin, luledielli, acid citrik.
Pa permbajtje te parabeneve, fenoksietanoleve, vajrave minerale, perberesve nga bota shtazore, silikonit dhe ngjyrosesve sintetik.