Lipliner Sesame 20710

3.50

SKU: 3701194501294 Categories: ,

Description

Laps hidratues për buzët
Sekreti i buzëve tërhequr drejt përsosmërisë
Me lapsin e buzëve, bëhuni një artist i vërtetë make-upi

I pigmentuar, ju lejon të vizatoni saktësisht skicën e buzëve tuaja. Për t’u përdorur vetëm ose në kombinim me ndonjë lipstik tuajin të buzëve. Përfundim kremoz, i rehatshëm dhe afatgjatë.

Ky laps i buzëve pritet me një mprehës.

Shtesë: hipoalergjik dhe jo-komedogjen.

Këshilla
-Këshilla për një linjë perfekte: lyeni buzët paraprakisht me bazament ose korrektor të lëngshëm. E thjeshtë dhe efikase.
-Nëse keni vështirësi të vizatoni vijën tuaj në konturin e buzëve, përdorni vija me pika! Pastaj lidhni ato së bashku për një rezultat të qartë, preciz.
– Harrove buzëkuqin? Mos u trembni ! Ngjyrosni pjesën e brendshme të buzëve me lapsin e konturit të buzëve dhe vendosni një balsam buzësh sipër për rehati maksimale;)
-Së fundmi (por jo më pak e rëndësishmja): lapsi i buzëve, me strukturën e tij të rehatshme dhe të butë, ju lejon gjithashtu të bëni një vijë të syve të syve me një ngjyrë origjinale… e mrekullueshme, apo jo?