Sale!

Phytocyane Shampo

Original price was: 13.00€.Current price is: 6.50€.

SKU: 3338221003072 Category:

Description

PHYTOCYANE
SHAMPO PËR FEMRA –
TRAJTIM DENSIFIKUES
TË GJITHA LLOJET E RËNIES SË FLOKËVE
250 ml


Stresi, Lodhja, Dieta, Medikamentet, Jeta …? Përmirësoni dendësinë dhe shkëlqimin e flokëve me këtë kombinim unik të ekstrakteve të fuqishme botanike. E pasur me Ginkgo Biloba dhe Cinchona Bark, kjo shampo dendësuese përgatit lëkurën e kokës për trajtimin densifikues të Phytocyane ampulave.

Flokët bëhen më të plotë, të trashë dhe të shëndetshëm me çdo përdorim.

  • Inkurajon prodhimin e keratinës për të përmirësuar trashësinë e flokëve
  • Stimulon mikro-qarkullimin e kokës
  • Jep forcë dhe gjallëri flokëve

PËRBËRËSIT AKTIV:

  • Procyanidine grejpfruti
  • Ginkgo Biloba
  • Leh Cinchona
  • Vitamina B6

PËRDORIMI:
Vendosni një sasi në flokët e lagur. Masazhojeni butë, pastroni dhe lani. Përsëriteni duke e lënë shkumën për 2 deri në 3 minuta. Shpëlajeni tërësisht.

VEGAN | PA PARABEN | PA SILIKON