Ofertë!

Phytosquam Intense Shampo

11.20

SKU: 3338221004222 Kategori:

Përshkrim

Phytosquam shampo intenziv
Zbokth i rëndë dhe kruarje

Një aleat i mirëfilltë në luftën tuaj kundër zbokthit, ky shampo kombinon performancën kundër zbokthit dhe bukurinë e flokëve. Formuluar me një kompleks botanik inovativ [Piper i zi + dru Guyana] dhe një kombinim i përbërësve aktivë pastrues dhe qetësues, ai heq me shpejtësi zbokthin, parandalon efektivisht rishfaqjen e tij dhe zvogëlon menjëherë ndjesitë e shqetësimit.
Pastron lëkurën e kokës
Siguron përfitime anti-kërpudhore, anti-bakteriale që krijojnë një ndjenjë të pjerrët të pastër që zgjat
Eliminon dhe parandalon përsëritjen e zbokthit
Lehtëson acarimin dhe kruajtjen

Perdorimi: për t’u përdorur si një trajtim 2-javor. Aplikoni seksion pas seksioni në skalpin e thatë. Masazhoni butë dhe lëreni të veprojë për 5 deri në 7 minuta. Emulgoni me ujë dhe shperlajeni tërësisht. Për të ruajtur efikasitetin e saj kundër zbokthit dhe për të shmangur përsëritjet, përdorni Shampon e Mirëmbajtjes PHYTOSQUAM të përshtatur për llojin tuaj të kokës

Perberesit aktiv:
Ekstraktet e Drurit të Specave të Zi dhe Guyana
Shelgu

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Phytosquam Intense Shampo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *