Phytopanama Shampo

13.00

SKU: 3338221003058 Kategori:

Përshkrim

Phytopanama shampo
Per balancimin e yndyres se flokeve

Kjo shampo e përditshme është formuluar me përbërësin Progénium, ekuilibron skalpin e kokës që vuan nga yndyra e tepert. Pastron dhe rregullon butësisht prodhimin e sebumit ndërsa vaji thelbësor i manave të dëllinjës pastron skalpin e kokës për flokë të bukur dhe të shëndetshëm. Ai rregullon prodhimin e tepërt të sebumit pa shkaktuar hiperseborrea reaksionale. Flokët janë gjallëruar dhe elastik.
Pastron butësisht
Rregullon prodhimin e sebumit.
Pastron flokët dhe lëkurën e kokës.
Lë flokët më të freskët dhe më të plotë

Perdorimi: vendoseni në lëkurën e kokës së lagur. Masazhoni me delikatesë në lëkurën e kokës dhe flokët. Lëreni të veprojë për 2 minuta dhe më pas shpëlajeni. Mund të përdoret çdo ditë.

Perberesit aktiv:
Ekstrakt speci Sichuan
Nxjerrja e lëvores Quillaja

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Phytopanama Shampo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *