PHYTO VOLUM SHAMPO 500 ML

21.00

Shampooing që i jep volum flokëve të hollë.

500 ml

SKU: 3701436920357 Categories: , ,

Description

Shampooing VOLUME luan në mënyrë të lehtë dhe lë flokët e hollë me më shumë volum, pa i rënduar dhe pa efekte yndyrore. Në qendër të formulës, një ekstrakt nenuphar sjell trup dhe volum flokëve të hollë që nga rrënjët. Falë ekstraktit të bimës organike të lepurit të bardhë, flokët janë dy herë më të ndritshëm.

Pa silikon, pa tensioaktivë sulfatuar, pa ngjyra.”

PËRBËRËSIT

1. Ekstrakti Lulekuq – Sjell Volum

Përgatitur me ekstrakt nga lulekuq që sjell substancë dhe volum flokëve që nga rrënjët.

2. Ekstrakti i Bimës së Bardhë Mauve – Ndriçim Bio

Ekstrakti ynë i lulesh të bardhë sjell dy herë më shumë ndriçim në fibrë*.

*teste në pruza të flokëve.

90% E PËRBËRËSVE NGA NATYRA

Përdorimi

Masazho një sasi të vogël në qafë të lagur dhe pastaj shpëlaj.

Avantazhe dhe Rezultate

49%* volum i menjëhershëm. 86%** flokë më të lëmuara. 81%** i jep teksturë flokëve.

*Test instrumental pas një aplikimi të rutinës (shampon + pas-shampon + spray). **Studim klinik në 22 vullnetarë gjatë 28 ditësh.

Ndryshimi i PHYTO: Formulat 100% Aktive

Labratoret tanë zgjedhin përbërësit natyralë më të efektshëm (dhe jo më të njohurit) për të krijuar formulat efikase dhe të respektuara, me një përqendrim të lartë të substancave aktive bimore.