Sale!

Phytovolume Mask

Original price was: 23.00€.Current price is: 13.80€.

SKU: 3338221003850 Category:

Description

Phytovolume maske
Maske volumizuese

Kjo maske ne trajte xheli është tepër e butë e butë dhe është krijuar posaçërisht për të ofruar kujdesin e duhur për flokët pa rënduar flokë. Ekstrakti i Bambusë dhe Yarrow dhe duo për nxjerrjen e tormentilit forcojnë elasticitetin e fibrave të flokëve. Lehtë për t’u hequr dhe për t’u modeluar, flokët rikuperojnë strukturën e tyre me zhdërvjelltësi dhe fryrje të shtuar.

Perdorimi: Pas shamponit aplikoni nga gjatësia e mesit deri në skajet e flokëve. Lëreni të veprojë për 2 deri në 3 minuta.
Formulë e përqendrua një sasi e vogël shkon shumë larg!

Perberesit aktiv:
Ekstrakt bambu
Nxjerrja e Yarrow dhe Tormentil