ROGER & GALLET FLEUR DE FIGUIER BODY LAIT 250 ML

17.00

SKU: 3701436907754 Kategori:

Përshkrim

ROGER & GALLET LULE FIK

Qumesht trupi hidratues, 250ml 

I pasuruar me ekstrakt natyral fiku me veti relaksuese dhe gjalpë Shea, ushqen lëkurën dhe siguron hidratim 24-orësh. Tekstura e saj e lehtë përthithet shpejt dhe e lë lëkurën tuaj të hidratuar dhe me aromë të këndshme me notat me diell frutash të Fleur de Figuier.

96% përbërës me origjinë natyrale.

Të testuar dermatologjikisht, ata do të kujdesen për ju si askush tjetër.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ROGER & GALLET FLEUR DE FIGUIER BODY LAIT 250 ML”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *