ROGER & GALLET FLEUR DE FIGUIER SOAP

6.50

SKU: 3701436910006 Kategori:

Përshkrim

ROGER & GALLET SAPUN LULE FIK 100 G

Për duart dhe trupin, sapuni i rrumbullakët ofron butësi ekstreme, duke ruajtur fuqinë larëse të sapunit.Përveçse janë të bukur dhe kanë erë të mirë, sapunët Roger&Gallet janë natyral. Të përbërë nga 97% përbërës me origjinë natyrale, ato janë të testuara nën kontroll dermatologjik.

I pasuruar me ekstrakt natyral fiku me virtyte natyrale relaksuese për trupin dhe mendjen, sapuni Fleur de Figuier na zhyt në një qetësi të butë.

Vetëm 100 g sapun nevojiten për njëqind dushe. 

Roger&Gallet kanë parfumuar që nga viti 1879.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ROGER & GALLET FLEUR DE FIGUIER SOAP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *