ROGER & GALLET FLEUR D’OSMANTHUS HAND CREAM

6.50

SKU: 3701436910471 Kategori:

Përshkrim

ROGER & GALLET FLEUR D’OSMANTHUS HAND CREAM

KREM PER DUAR LULE OSMANTHUS 30ml

Një tufë e lehtë lulesh me aromë kajsie të nxitur nga fuqia qelibar e benzoinës.I pasuruar me osmanthus natyral, sapuni Fleur D’Osmanthus rikthen tonin dhe rrit humorin e mirë në mëngjes.

Osmanthus quhet “Lulja e lumturisë” dhe përfaqëson gëzimin dhe fatin. Ky parfum, në të kundërt, ofron një ndjenjë të mirëqenies për trupin dhe shpirtin. Një parfum i firmosur nga Nathalie Lorson

Roger&Gallet kanë parfumuar që nga viti 1879.

E rrumbullakët dhe natyrale Përveçse janë të bukur dhe kanë erë të mirë, sapunët Roger&Gallet janë natyral. Të përbërë nga 97% përbërës me origjinë natyrale, ato janë të testuara nën kontroll dermatologjik.
			

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ROGER & GALLET FLEUR D’OSMANTHUS HAND CREAM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *