ROGER & GALLET GINGEMBRE ROUGE HAND CREAM

6.50

SKU: 3701436912413 Kategori:

Përshkrim

KREM PER DUAR  XHENXHEFIL I KUQ 30 ML

Kremi i duarve eshte i pasuruar me ekstrakt natyral xhenxhefili me veti energjike, gjalpë shea dhe vaj bajamesh të ëmbël, ushqen dhe mbron butësisht lëkurën. As i yndyrshëm dhe as ngjitës, ai depërton shpejt dhe e lë lëkurën tuaj të hidratuar për duar të ushqyera, thonj të mbrojtur nga agresionet e jashtme dhe kutikula të zbutura.

96% përbërës me origjinë natyrale.

Të prodhuara në Francë dhe të testuara nën kontroll dermatologjikm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ROGER & GALLET GINGEMBRE ROUGE HAND CREAM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *