ROGER & GALLET HAND CREAM -FEUILLE DE THE

6.50

SKU: 3701436916503 Kategori:

Përshkrim

KREM PER DUAR-GJETHE E CAJIT  30 ML

Kremi i duarve Beneficial Tea Leaf zbulon aromat e shijshme dhe të tymosur të një infuzioni me çaj të zi Ceilon. I pasuruar me ekstrakt natyral të çajit të zi i njohur për vetitë e tij qetësuese, gjalpë shea dhe vaj bajamesh të ëmbël, ai ushqen dhe mbron butësisht lëkurën. As i yndyrshëm dhe as ngjitës, ai depërton shpejt dhe e lë lëkurën tuaj të hidratuar për duar të ushqyera, thonj të mbrojtur nga agresionet e jashtme dhe kutikula të zbutura.

96% përbërës me origjinë natyrale.

Përveçse janë të bukur dhe kanë erë të mirë, kremrat e duarve Beneficial janë me origjinë natyrale. Të prodhuara në Francë dhe të testuara nën kontroll dermatologjik, ato do të kujdesen për duart tuaja si askush tjetër.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ROGER & GALLET HAND CREAM -FEUILLE DE THE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *