Sale!

Set Dhuratë Jowaé 2

Original price was: 23.00€.Current price is: 16.10€.

Categories: ,

Description

SET DHURATË JOWAÉ
SHKUMË JOWAÉ E BUTË MICELARE PASTRUESE MAKIAZHI 150 ML DHE KREM MASKË EKSFOLIATUES OXYGJENUES 75 ML
150 ml + 75 ml


Me Lumifenole antioksidante, Ujë Lule Sakura & Bozhure Imperial
Për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe ato më të ndjeshmet. Fytyra dhe sytë.

Bëhu i pari që komenton produktin!
Një kuti miksologjike e çmuar për t’i dhënë një përforcim pastrimit tuaj.

SHKUMË E BUTË MICELARE LARËSE MAKIAZHI
Ujë micelar për heqjen e grimit për fytyrën dhe sytë me një formulë delikate dhe një teksturë të hollë, të lehtë dhe të ëmbël. Për të shpëlarë.

Me 98% përbërës me origjinë natyrale.
Për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe ato më të ndjeshmet.
Nuk irriton sytë. Nuk e than lëkurën.
E testuar klinikisht nën kontroll dermatologjik dhe oftalmologjik.
Pastron butësisht lëkurën dhe heq të gjitha llojet e make-up-it.
Eliminon mbetjet e ndotjes dhe papastërtitë e lëkurës. E ribalancuar, lëkura pastrohet dhe rigjen rehatinë e saj.

KREM MASKË EKSFOLIUES OXIGJENUES
Skrab fytyre oksigjenues me një teksturë kremoze dhe granula delikate eksfoluese. Me shpëlarje.
Me 96% përbërës me origjinë natyrale.
Për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe ato më të ndjeshmet.
Nuk e than lëkurën.
E testuar klinikisht nën kontroll dermatologjik.
Eksfoloni butësisht lëkurën, lëmoni. Eliminon qelizat e vdekura dhe mbetjet e ndotjes.
Ndërsa detoksifikohet, lëkura mund të marrë frymë përsëri dhe çehrja duket e freskët dhe rrezatuese.