Sale!

Jowae Lip Balm

Original price was: 6.00€.Current price is: 4.20€.

SKU: 3664262000061 Categories: ,

Description

Balsam per buze
I rekomandueshem per buze te thata dhe te demtuara

Balsami i buzeve ka rol ushqyes, rrites dhe mbrojtes. Buzet jane intensivisht te ushqyera, me te buta dhe me rrezatuese nga perdorimi i rregullte i tij.

Aplikimi: sa me shume qe te jete e nevojshme.

Perberesit aktiv: lumifenole, vaj kamilia, gjalpe shea, vaj luledielli, dyll Candelilla, vaj nga bajamja e embel.
Perberesit: vaj kokosi i hidrogjenizuar, dyll blete, vaj ulliri, vaj perimesh, vaj nga farat e lulediellit, dyll nga Candelilla, vaj ricini i hidrogjenizuar, izoamil laurate, gjalpe shea, cetil ricinoleate, vaj nga farat e kastorit, vaj nga makadamia, vaj i hidrogjenizuar perimesh, vaj ga bajamja e embel, glicerine, tokoferil acetate, tokoferol, vaj nga farat e lulediellit, uje, acid citrik.
Pa permbajtje te parabeneve, fenoksietanoleve, vajrave minerale, perberesve nga bota shtazore, silikonit dhe ngjyrosesve sintetik.