Ofertë!

Jowae Lip Balm

4.20

SKU: 3664262000061 Kategori:

Përshkrim

Balsam per buze
I rekomandueshem per buze te thata dhe te demtuara

Balsami i buzeve ka rol ushqyes, rrites dhe mbrojtes. Buzet jane intensivisht te ushqyera, me te buta dhe me rrezatuese nga perdorimi i rregullte i tij.

Aplikimi: sa me shume qe te jete e nevojshme.

Perberesit aktiv: lumifenole, vaj kamilia, gjalpe shea, vaj luledielli, dyll Candelilla, vaj nga bajamja e embel.
Perberesit: vaj kokosi i hidrogjenizuar, dyll blete, vaj ulliri, vaj perimesh, vaj nga farat e lulediellit, dyll nga Candelilla, vaj ricini i hidrogjenizuar, izoamil laurate, gjalpe shea, cetil ricinoleate, vaj nga farat e kastorit, vaj nga makadamia, vaj i hidrogjenizuar perimesh, vaj ga bajamja e embel, glicerine, tokoferil acetate, tokoferol, vaj nga farat e lulediellit, uje, acid citrik.
Pa permbajtje te parabeneve, fenoksietanoleve, vajrave minerale, perberesve nga bota shtazore, silikonit dhe ngjyrosesve sintetik.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Jowae Lip Balm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *