You Are Fabulous çAntë 50107

1.20

SKU: 50107 Kategori:

Përshkrim

Qese e vogël prej pëlhure
Ide për dhuratë të personalizuar
Sigurohuni që të kënaqni me këtë qese të vogël, për ta personalizuar me disa produkte kozmetikë You Are Cosmetics. Ofroni përbërjen më të mirë me një çmim mini dhe tregojini atij / asaj se sa Fabulous është 😉

Madhësia e qeses: 18X20cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “You Are Fabulous çAntë 50107”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *