BIO NUTRISANTE ANTI STRES – CAJ ANTI-STRES

7.20

SKU: 3515450015964 Category:

Description

BIO NUTRISANTE ANTI STRES
ÇAJ BIO ANTI-STRES
100% NATYRAL
20 QESKA


Pa aromë artificiale, konservues apo aditivë

REKOMANDOHET:
 Qoftë në kohë aktiviteti intensiv profesional, në rast stresi apo aktiviteti mjaft të dendur, është e rëndësishme të merrni kohë për t’u çlodhur.

PËRBËRJA:
Livando* (Lavandula angustifolia); dru bliri* (Tilia cordata); gëlqere* (Tilia cordata); hops* (Humulus lupulus); lulëkuqe* (Papaver rhoeas).

  • Lvando dhe lulëkuqe të cilat përdoren për të ulur tensionin dhe për të kontribuar në relaksim në kohë stresi
  • Hopsi i cili ka një efekt relaksues, i favorshëm për gjumë cilësor 
  • Druri i blirit dhe bliri që kontribuojnë në shijen e infuzionit.

 

PËRDORIMI:
3 filxhan caji ne dite. Vendosni 1 qese në një gotë dhe shtoni ujë të zier te ngrohte. Lëreni të veproje për 3 minuta në mënyrë që bimët të lëshojnë plotësisht shijen e tyre dhe deri në 5 minuta nese deshironi shije me te forte te bimeve.

Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë. Afati i përdorimit e shënuar ne paketim. Paketim i riciklueshëm.

Vendi i origjinës: Francë