Artichaut Radis Noir

15.60

SKU: 3286010031938 Categories: ,

Description

VITAVEA WELLNESS
ARTICHAUT RADIS NOIR

ANGJINARJA/ARTIÇOKA ME RREPKË TË ZEZË
10 AMPULA


Duo-përbërës aktivë natyralë detoksifikues për një veprim të trefishtë dhe me një shije të mirë limoni

Formula e rrepkës së zezë Angjinarja/Artiçoka Vitavea Bien-être është aleati juaj i detoksifikimit, promovon mirëqenien e mëlçisë dhe eliminimin e toksinave.

Rrepkë e zezë Angjinarja Vitavea Bien-être është një suplement ushqimor, formula e tij përmban përbërës aktivë të mirënjohur për të promovuar funksionimin e mirë të tretjes dhe të zorrëve, eliminimin e toksinave, pastrimin e trupit dhe kontributin në funksionin eliminues të veshkave.

PËRBËRËSIT AKTIV:

Ujë, lëng nga rrepka e zezë (Raphanus sativus, lëng limoni i koncentruar); ekstrakt i angjinares/artiçokës (Cynara scolymus); lëng limoni i koncentruar (Citrus limon)

PËRDORIMI:

1 ampulë në ditë në mëngjes, i pastër ose i holluar në pak ujë ose lëng frutash. Shkundni mirë ampulën përpara përdorimit

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Konsumojeni si pjesë e një diete të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një stili jetese të shëndetshëm. Ruani në një vend të thatë të freskët. Mbajeni larg fëmijëve. Nuk rekomandohet për gratë shtatzëna. Njerëzit me hipotiroidizëm ose trajtim me tiroide duhet së pari të konsultohen me një profesionist shëndetësor.

FORMULË NATYRALE