Expert Circulation

14.30

SKU: 3286010066237 Categories: ,

Description

VITAVEA WELLNESS
EXPERT CIRCULATION
EKSPERT QARKULLIMI 
30 KAPSULA


Eksperti i qarkullimit të mirëqenies VITAVEA është aleati juaj për të promovuar qarkullimin e mirë të gjakut dhe për të rifituar këmbët dhe ecjen më të lehta.

VITAVEA Well-Being Circulation Expert është një suplement ushqimor, formula e tij e plotë kombinon 8 përbërës aktivë të njohur dhe të vlerësuar për efektivitetin e tyre: hardhia e kuqe, rrush pa fara e zezë, gështenja e kalit, farat e rrushit, kërcelli i qershisë, piloselë, limon dhe selen. Ato nxisin qarkullimin normal të gjakut, ruajnë rehatinë dhe lehtësinë e gjymtyrëve të poshtme.

PËRBËRËSIT AKTIV:

Ekstrakti i hardhisë së kuqe (Vitis vinifera); kapsulë me origjinë bimore (që rrjedh nga celuloza); ekstrakt i bishtit të qershisë (Prunus cerasus); ekstrakt i rrushit të zi (Ribes nigrum); agjent kundër grumbullimit: karbonat magnezi; ekstrakt i gështenjës së kalit (Aesculus hippocastanum); ekstrakt i farës së rrushit (Vitis vinifera); ekstrakt limoni (Citrus limon); ekstrakt  Hieracium pilosella; agjent kundër grumbullimit: kripërat e magnezit të acideve yndyrore; maja e selenit (Saccharomyces cerevisiae).

PËRDORIMI:

2 kapsula në ditë në mëngjes, të gëlltiten me një gotë ujë.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Konsumojeni si pjesë e një diete të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një stili jetese të shëndetshëm. Ruani në një vend të thatë të freskët. Mbajeni larg fëmijëve. Nuk rekomandohet për njerëzit që marrin trajtim antikoagulant. Mos konsumoni produkte të tjera që përmbajnë selen në të njëjtën kohë.

FORMULË NATYRALE