Sale!

Biolane Face And Hand Wipes

Original price was: 2.50€.Current price is: 1.25€.

95% origjinë natyrore Fibrave bimore
SKU: N/A Categories: ,

Description

BIOLANE FACE AND HAND WIPES
PECETA TË LAGURA
PËR FYTYRË DHE DUAR


Pecetat e lagura Biolane per fytyre dhe duar jane formuluar posacerisht per lekuren e bebes.  Formula e tyre, me tolerancë të lartë ndaj lëkurës dhe syrit, përdoret për të pastruar dhe freskuar duart dhe fytyrën e foshnjës në çdo kohë dhe për të siguruar hidratim afatgjatë. Tekstura ultra e butë dhe rezistente respekton brishtësinë e lëkurës së foshnjës dhe garanton pastrim shumë delikat.

95% e perberesve eshte me origjine natyrale dhe formuluar ne pH fiziologjik

Ultra-praktike!

PËRDORIMI:

  • Mund të përdoret në çdo kohë të ditës në duart dhe fytyrën e foshnjës.
  • Nuk kërkon shpëlarje.
  • Mund të përdoret edhe për ndërrimin e pelenave

PËRMBAJTJA:

Uje, parfum, metilpropanediol, tetrasodium glutamate diacetate, benzoat natriumi, acid citrik, klorur cetrimonium, klorheksidin diglukonat, hidroksid natriumi

E FORMULUAR ME FIBRA BIMORE!

Additional information

Sasia

20 copa