Jowae Relaxing Hydrating Shower Gel Mini

2.50

SKU: 3664262001433 Categories: , ,

Description

RELAXING HYDRATING SHOWER GEL
XHEL DUSHI HIDRATUES RELAKSUES
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS, EDHE ATO SENSITIVE. PËR GJITHË FAMNILJEN
50 ml


Me Lumifenole antioksiduese & Hibiscus

Është një kënaqësi e vërtetë të ndjesh ujin që kalon mbi lëkurën tënde pas një dite të vështirë me këtë xhel dushi bazuar në hibiscus, lulen ikonë te Koresë, për një ndjenjë të thellë relaksi. Aroma e tij zbulon aromat e freskisë ngazëllyese, orkidese dhe kedrit rozë. Lëkura gjithashtu përfiton plotësisht përmes hidratimit dhe relaksimit falë efektit të hibiskusit dhe antioksidantit Lumifenole, përbërësi aktiv i patentuar i Jowae

Është i përshtatshëm për gjithë familjen nga mosha 3 vjeç. Testuar nën kontrollin dermatologjik.

95% e përbërësve janë me origjinë natyrale

PËRDORIMI:
Aplikojeni në lëkurën e lagur, masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni.

VEGAN | PA PARABEN | PA SILIKON | PA FENOKSIETANOL | PA VAJ MINERAL