BIOLANE MULTI-SURFACE CLEANSER (BABY DISH & BOTTLES) 250 ML

10.70

98% me origjinë natyrale Formulë unike Prodhuar në Francë Shishe bimore
SKU: 3286011059986 Categories: ,

Description

I bërë me përbërës aktivë bimorë, Detergjenti për pjatalarëse Biolane për foshnjat është vërtetuar se është i biodegradueshëm.
Është projektuar posaçërisht për të pastruar, sterilizuar dhe degraduar shishet dhe kontejnerët e foshnjave.
Është formuluar me 98% përbërës me origjinë natyrale.
Shpëlahet lehtësisht.
Është projektuar që të mos lërë mbetje në sipërfaqet e pastruara.

Përdorimi

Herën e parë që e përdorni, hiqni kapësen mbrojtëse që ndodhet pikërisht poshtë pompës.
Për përdorim të përditshëm, spërkatni 2 deri në 3 herë në shishe dhe kontejnerë të ndotur.
Shpëlajeni me ujë të pastër.

Additional information

Pesha

250 ml