Lierac Body Hydra Lait 200ml

25.00

SKU: 3508240003791 Kategori: ,

Përshkrim

Qumesht trupi hidratues, 200ml
I rekomandueshem per te gjitha llojet e lekures

Një qumësht i përqendruar në një kompleks hidratues, i cili kombinon veprimin e dy acideve hialuronike: një për një veprim të menjëhershëm rehidrues në sipërfaqe, tjetri me çlirim gradual për një veprim afatgjatë në thellësi. Formula është e pasuruar me ekstrakt silici dhe hibiscus, me fuqi tonifikuese dhe zbutëse.

Perdorimi: Vendoseni ne mëngjes dhe ne mbrëmje në të gjithë trupin.

Përbërës aktivë nga më të mirët e shkencës dhe natyrës:
Kompleks hidratues
Acid i dyfishtë hialuronik
Glicerinë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lierac Body Hydra Lait 200ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *