Sale!

Lierac Body Hydra Lait 200ml

Original price was: 25.00€.Current price is: 12.50€.

SKU: 3508240003791 Categories: , ,

Description

Qumesht trupi hidratues, 200ml
I rekomandueshem per te gjitha llojet e lekures

Një qumësht i përqendruar në një kompleks hidratues, i cili kombinon veprimin e dy acideve hialuronike: një për një veprim të menjëhershëm rehidrues në sipërfaqe, tjetri me çlirim gradual për një veprim afatgjatë në thellësi. Formula është e pasuruar me ekstrakt silici dhe hibiscus, me fuqi tonifikuese dhe zbutëse.

Perdorimi: Vendoseni ne mëngjes dhe ne mbrëmje në të gjithë trupin.

Përbërës aktivë nga më të mirët e shkencës dhe natyrës:
Kompleks hidratues
Acid i dyfishtë hialuronik
Glicerinë