Sale!

Biolane Skin Fragrance

Original price was: 8.50€.Current price is: 4.25€.

SKU: 3286018000080 Categories: ,

Description

BIOLANE SKIN FRAGRANCE

AROME LEKURE BIOLANE

Fragrancë – Eau toilette


Plotëson aromën e këndshme të bebes dhe freskon lëkurën në çdo kohë të ditës.

Formuluar pa alkool dhe me pH fiziologjik, ajo ruan ekuilibrin natyror të lëkurës dhe mund të përdoret në mënyrë të sigurt tek të porsalindurit.

E pasur me provitaminën B5, zbut dhe hidraton epidermën.

PËRDORIMI

  • Aplikojeni në të gjithë trupin dhe lëkurën e kokës, ose spërkatni rrobat e foshnjës.
  • Mos e spërkatni në fytyrë.

95% e përbërësve me origjinë natyrore

Additional information

Pesha

200 ml