Sale!

LIERAC SUNISSIME THE AFTER SUN SORBET

Original price was: 26.00€.Current price is: 18.20€.

Kremi i fytyrës Sunissime pas diellit hidraton dhe qetëson lëkurën pas ekspozimit në diell. I pasuruar me ekstrakt të lajthisë , Sunissime After-Sun Face Sorbet ndihmon në parandalimin e fotoplakjes (rrudhat, varjen). Rrezitja përmirësohet dhe zgjatet falë një ekstrakti të algave të kuqe.

SKU: 3701436917555 Categories: , ,

Description

Kremi i fytyrës Sunissime pas diellit hidraton dhe qetëson lëkurën pas ekspozimit në diell. I pasuruar me ekstrakt të lajthisë , Sunissime After-Sun Face Sorbet ndihmon në parandalimin e fotoplakjes (rrudhat, varjen). Rrezitja përmirësohet dhe zgjatet falë një ekstrakti të algave të kuqe.

Tekstura e saj e freskët e mbështjell lëkurën me një aromë të shijshme kokosi, jasemini të bardhë dhe vanilje.

Përbërja

INCI Formula: AQUA / WATER / EAU. COCO-CAPRYLATE/CAPRATE. GLYCERIN. NEOPENTYL GLYCOL DIHEPTANOATE. BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER. C15-19 ALKANE. CETEARYL ALCOHOL. PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL. SODIUM CARBOXYMETHYL STARCH. PROPANEDIOL. SODIUM POLYACRYLATE. PARFUM / FRAGRANCE. ETHYLHEXYLGLYCERIN. MALTODEXTRIN. SODIUM STEAROYL GLUTAMATE. TOCOPHEROL. CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE. BIOSACCHARIDE GUM-1. PENTYLENE GLYCOL. HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL. PORPHYRIDIUM CRUENTUM EXTRACT. HAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) LEAF EXTRACT. CAPRYLYL GLYCOL. XANTHAN GUM. 4144A.

Këshilla për përdorim

Aplikojeni në fytyrë dhe dekolte pas çdo ekspozimi në diell. Format 50 ml.