Sale!

Sunissime Sos Mask Aftersun

Original price was: 8.00€.Current price is: 5.60€.

SKU: 3508240014810 Categories: , , ,

Description

SUNISSIME SOS MASK AFTERSUN

Produkt global kundër plakjes së fytyrës
I RI!
MASKA SUNISSIME, e pajisur me Cryo Effect Technology me një efekt freskues të menjëhershëm, qetëson dhe ushqen intensivisht lëkurën falë vajit të avokados.

E pasur me acid hialuronik për hidratim intensiv, lehtëson menjëherë ndjenjat e mbinxehjes pas ekspozimit dhe riparon lëkurën falë pranisë së mimozës.
E domosdoshme për verën, kjo maskë me pëlhurë ultra të freskët biodegraduese e lë lëkurën me aromë delikate me gjurmë të luleve të bardha për një kënaqësi të vërtetë!

Përdorni pas ekspozimit në diell në rast të ngrohjes.
Vendoseni maskën në lëkurë të thatë dhe lëreni të veprojë për 15 minuta.
Hiqni maskën, pastaj masazhoni fytyrën dhe qafën për të depërtuar tepricën derisa të përthithet plotësisht.

Për një efekt ftohës të përmirësuar, vendoseni maskën në frigorifer.

Përbërësit:

Mimoza: riparon dhe qetëson
Vaji i avokados: ushqen
Acidi hialuronik: hidraton dhe zbut

98% e përbërësve me origjinë natyrore.