Ofertë!

Lierac Phytolastil Solution

16.10

SKU: 3508240004781 Kategori: ,

Përshkrim

Phytolastil Serum
Solucion per korrigjimin e strijave nga puberteti, variacionet e peshës, shtatzënia

Trajtimi i shenjave të strijave me serum ndihmon në zvogëlimin e strijave në gjinj, bark, ije dhe kofshë.

Perdorimi: Vendoseni ne mëngjes dhe ne mbremje për 8 javë rresht, duke masazhuar butësisht në zonat problematike derisa të perthithet plotësisht. Aplikimi mund të zgjatet përtej 8 javësh, duke përdorur produktin një herë në ditë për sa kohë që vërehen përmirësime në lëkurë.

Permban vetem ekstrakte bimore!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lierac Phytolastil Solution”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *