Blending Brush 41006

3.50

SKU: 3701194505841 Categories: ,

Description

Brushë hijezuese me përcaktim të lartë
Intensifikoni dhe lartësoni shikimin tuaj

Kjo furçë e re bambu ka formën e përsosur për të intensifikuar dhe përzier të gjitha llojet e hijeve të syve.

E bërë nga fijet e buta sintetike, kjo furçë përbërëse mund të përdoret për të aplikuar korrigjues dhe fshehës të shenjave lëkurore.

 

Shtesë: Furça Vegan me fije sintetike të butësisë së pakrahasueshme.

 

Këshilla

-Make-Up: pastroni brushat tuaja për të parandaluar përhapjen e baktereve në mënyrë që të keni lëkurë të shëndetshme dhe të mbani brushat më gjatë.

-Ju gjithashtu mund të pudrosni korrektorin tuaj me pluhur High Definition për mbajtje të pagabueshme të make-up-it tuaj.

– Kaloni nga shkëlqimi në mat, duke aplikuar thjesht pluhur të tejdukshëm të lirshëm në buzëkuqin tuaj me këtë furçë të re përzierje.