Eyeshadow Palette 12 Rose Gold 10801

9.00

SKU: 3701194504851 Categories: ,

Description

Paleta me shumë nuanca hijesh për sy
Për një pamje totale roze 🙂
Jeni i fiksuar pas ngjyrës roze? Kjo paletë e re prej 12 hijeve të syve të zbritura rreth trëndafilit është bërë për ju! Hijet e saj të rimelit rozë me një rrogoz ose fund të ylbertë do t’i veshin sytë tuaj sa hap e mbyll sytë me nuancat tuaja të preferuara të hijeve.

Luaj dhe përziji këto ngjyra ultra të pigmentuara të rimelit për të gjetur pamjen tënde perfekte. Me një strukturë të hollë dhe të butë janë të lehta për tu punuar.

Madhësia e paletës: 7.5 X 11 cm

Pak shtesë: të gjitha produktet e YouAreCosmetics janë hipoalergjike dhe jo-komedogjene.

Këshilla :

-Për t’i dhënë më shumë intensitet rimelëve tuaj, mos hezitoni të lagni furçën tuaj të hijes së syve para se të merrni materialin. Rezultati i intensifikuar i garantuar.

-Për një mbajtje optimale të hijeve të syve, vendosni bazën e rimelit, pastaj përdorni llakun e fiksimit! Një spërkatje e vetme në brushën tuaj të aplikimit (para aplikimit) dhe keni mbaruar!