Ofertë!

Hydragenist Serum

24.50

SKU: 3508240004699 Kategori: ,

Përshkrim

Serum hidratues anti-rrudhe per fytyre.
Oksigjenues

Serum i përqendruar në kompleksin Hydra O2, ky serum i pasur me AHA i ofron lëkurës një hidratim të vërtetë. Lëkura është mbushur dhe ditë pas dite, vijat e holla dhe rrudhat janë më pak të dukshme. I shoqesuar me krem ose xhel-krem nga e njëjta linje, ai vepron si një përforcues i vërtetë i hidratimit duke rritur efektivitetin e tyre (shiko Hydragenist cream & Hydragenist gel cream).

Perdorimi: Vendosni disa pika në fytyrë në mëngjes dhe / ose në mbrëmje vetëm ose para kremes tuaj të zakonshme LIERAC.

Perberesit aktiv:
Kompleksi Hydra O2 (Oksigjen Biomimetik, Acid Hialuronik, Fletë Vernonia, Vitamina dhe Koncentrat Mineral)
NMF 10%
AHA 0,5%
Një aromë e freskët, delikate dhe femërore që ndërthur notat e ujit me trëndafila, jasemin dhe gardenia.

 

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hydragenist Serum”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *