Sale!

Jowae Cleansing Micellar Water

Original price was: 12.00€.Current price is: 8.40€.

SKU: 3664262000238 Category:

Description

UJË PASTRUES MICELLAR
Me Bozhure perandorake + Lumifenole antioksiduese
Për Lëkurë normale në të thatë, gjithashtu të ndjeshme.

94% e përbërësve me origjinë natyrore

Krijuar për të pastruar përbërjen dhe papastërtitë në një hap, ky ujë micellar shkon edhe më tej falë antioksidantit Lumifenole dhe zbutësit Imperial Peony. Ai gjithashtu përmban glicerinë vegjetale e cila forcon hidratimin e lëkurës, vepron si një zbutës natyral kompleks.

Si të përdoret?
Merreni një pambuk dhe zhyteni në ujë pastrues micellar, pastaj rrëshqiteni atë mbi lëkurë per pastrim, për të larguar përbërjen e padëshiruar dhe papastërtitë. Mos e shpëlani, lëkura juaj është krejtësisht e pastër në një hap të vetëm.

0% PARABENE, FENOKSIETANOL, VAJ MINERAL, Silikon

PËRBËRËSIT: UJI. PROPANEDIOL. GLYCERIN. GLIKOL PENTYLENE. POLYSORBATE. Aromë. BROMIDE CETRIMONIUM. LAURATE. Ekstrakte të SEMPERVIVUM. Alkool. ACID CITRIK. Ekstrakt lulesh PAEONIA OFFICINALIS.