Jowae Micellar Foaming Cleanser 50 ml

6.00

Shkume pastrues per fytyre-Pastron -Zbut– Qetëson

50 ml

SKU: 3701436908720 Categories: ,

Description

E rekomandueshme per te gjitha tipet e lekures.

Pastruesi ne forme shkume per fytyre ka 98% permbajtje natyrale, eshte I pershtatshem per patrimin e gjithe fytyres dhe zonen rreth syve. Konzistenca shkumezuese e ben te jete shume i lehte per perdorim dhe te depertoje ne thellesi te lekures per te larguar makijazhin, papastertite dhe pollutantet e ndryshem. Ka pH fiziologjike e cila nuk lejon qe te thahet lekura.
Preferohet nga mosha 10 vjec e siper

Aplikimi: ne mengjes dhe/ose ne mbremje.

Perberesit aktiv:

Lumifenole, imperial peony, glicerine bimore, ekstrakte te bimes sempervivum textorum.
Pa permbajtje te parabeneve, fenoksietanoleve, vajrave minerale, perberesve nga bota shtazore, silikonit dhe ngjyrosesve sintetik.

Additional information

Pesha

50 ml