Sale!

Jowae Moisturizing Light Cream

Original price was: 15.00€.Current price is: 10.50€.

SKU: 3664262000139 Categories: ,

Description

Krem hidratues
I rekomandueshem per lekure normale dhe te kombinuar.

Kremi hindratues ka permbajtje 88% bimore, vecanerisht dallohet nga prania e antioksidanteve lumifenbole dhe ujit te lules se sakuras. Rehidron, ushqen dhe shuan etjen e l?kur?s. L?kura ?sht? e rehidratuar, e mbushur dhe m? elastike. Rivendoset ekuilibri i saj, i rikthehet elasticiteti dhe komoditeti. Ngjyra e fytyr?s duket e fresk?t dhe rrezatuese

Aplikimi: ne mengjes dhe ne mbremje

Perberesit aktiv: lumifenole, lotus i shenjte, pisha, glierine me baze bimore, vitamin E.
Perberesit: uje, coco-kaprilate, glicerine, propilen glicol, ekstrakte te shea butter, anhidroksilitol, karbomer, beta-sitosterol, hidroksiacetostenone, tokoferil acetat, parfum, xylitol, klorfenesin, sakaride izomerate, sodium hidroksid, acid, citrik, ekstrakt te grejpfrutit, ekstakte te luleshtrydhes, ekstrakte te mangos, ekstrakte te lules se frutit te pasionit, ekstrakte te farave te kajsise, ekstrakte te pjeshkes dhe manaferres, acid laktik.
Pa permbajtje te parabeneve, fenoksietanoleve, vajrave minerale, perberesve nga bota shtazore, silikonit dhe ngjyrosesve sintetik.