Biolane Water Wipes X 72

4.50

SKU: 3286018000318 Kategori: ,

Përshkrim

BIOLANE WATER WIPES X 72


Peceta te lagura me permbajtje uji. Ideale per pastrim, hidratim dhe mbrojtje te lekures se foshnjes tuaj ne nje hap te vetem. Rezultati eshte lekura e bute, elastike dhe ruajtja e ekuilibrit te saj hidrolipidik. Te formuluara posacerisht per lekurat e ndryshueshme dhe sensitive.
Kane arome delikate te pastertise, ato perdoren me siguri te plote dhe ruajne ekuilibrin natyral te lekures.

PËRDORIMI

  • Per duar,fytyre,trup,zonen e pelenave .
  • Pa shpelarje

Perberesit: uje, 98% permbajtje natyrale.

TE FORMULUARA ME FIBRA TE QENDRUESHME!

PA SILIKON! PA PARABENE! 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Biolane Water Wipes X 72”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *