Biolane Water Wipes

4.50

99%origjinë natyrore Made in our factories in Vendée
Prodhuar në Francë
Fibrave bimore
SKU: 3286018000318 Categories: , ,

Description

BIOLANE WATER WIPES 


Peceta te lagura me permbajtje uji. Ideale per pastrim, hidratim dhe mbrojtje te lekures se foshnjes tuaj ne nje hap te vetem. Rezultati eshte lekura e bute, elastike dhe ruajtja e ekuilibrit te saj hidrolipidik. Te formuluara posacerisht per lekurat e ndryshueshme dhe sensitive.
Kane arome delikate te pastertise, ato perdoren me siguri te plote dhe ruajne ekuilibrin natyral te lekures.

PËRDORIMI

  • Per duar,fytyre,trup,zonen e pelenave .
  • Pa shpelarje

Perberesit: uje, 98% permbajtje natyrale.

TE FORMULUARA ME FIBRA TE QENDRUESHME!

PA SILIKON! PA PARABENE! 

Additional information

Sasia

72 copa