Lierac Homme Energizing Moisturizing Gel

21.00

SKU: 3508240014070 Kategori: ,

Përshkrim

LIERAC HOMME
XHEL HIDRATUES ENERGJIZUES – FYTYRË DHE ZONËN E SYVE
3 NË 1: KUNDËR LODHJES, HIDRATON, RIGJALLËRON
50 ml


Xhel hidratues energjizues – Nxitje dhe tonifikim i përditshëm i fytyrës.
Ndihmon kundër lodhjes si dhe hidraton dhe rigjallëron lëkurën.
Një teksturë perfekte e lëkurës, tepër e freskët, hiper-hidratuese për t’i dhënë një nxitje të menjëhershme lëkurës.
Me kalimin e kohës, shenjat e lodhjes zvogëlohen, rrathët e errët zbehen dhe ënjtja largohet.
Rezultati: lëkura është dukshëm më e fortë dhe më rrezatuese.

  • 100% lëkurë e hidratuar intensivisht
  • 100% lëkurë e rigjallëruar
  • 100% reduktim i shenjave e lodhjes
  • 96% e përbërësve me origjinë natyrale

PËRBËRËSIT AKTIV:

  • Tulipani i zi: fortifikues
  • Kumquat: energjizues
  • Peptid kakao: efekt anti-blu dritë

PËRDORIMI:
Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrën e pastruar.

Testuar dermatologjikisht dhe nën kontroll oftalmologjike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lierac Homme Energizing Moisturizing Gel”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *