Sale!

Biolane – Eau Pure H2o

Original price was: 11.00€.Current price is: 8.80€.

97%origjinë natyrore
Prodhuar në Francë
Shishe bimore

 

SKU: 3286018000288 Categories: ,

Description

EAU PURE H2O
UJË PASTRUES BIOLANE 
97% përbërës me origjinë natyrale


I formuluar me 97% përbërës me origjinë natyrale, Biolane Pure H2O pastron në mënyrë perfekte dhe butësisht lëkurën e foshnjës.

Ky locion përdoret pa shpëlarje dhe në këtë mënyrë shmang veprimin e tharjes së lekures , e cila zakonisht ndodh te thahet nga  pastrimi me ujë.

Baza e tij pastruese shumë e butë ruan ekuilibrin natyral të lëkurës dhe mund të përdoret në të gjitha zonat e ndjeshme të fytyrës, trupit dhe të zones se pelenave të foshnjës.

Rezultati: Lekure e pastër dhe me aromë delikate. Lëkura e foshnjës mbetet elastike dhe e hidratuar..

  • 97% me origjinë natyrore
  • Pompë e përshtatshme, higjienike dhe e sigurt me një dorë
  • Mund të përdoret për heqjen e make-up-it të nënës

PËRBËRJA:

AQUA, GLYCERIN, POLYSORBATE 20, PARFUM, BENZOAT SODIUM, KLORID CETRIMONIUM, TRISODIUM ETHYLENEDIAMIN DISUCCINATE, KLORHEXIDINE DIGLUCONATE, ACIDI CITRIK*.

PËRDORIMI:

  • Aplikojeni çdo ditë në fytyrë, trup dhe zonen e pelenes tek  foshnjat dhe femijet duke përdorur një top pambuku
  • Ndryshoni pambukun me çdo aplikim.
  • Mund të përdoret edhe si pastrues i grimit për fytyrën dhe sytë.
  • Nuk kërkon shpëlarje.
  • Mos e gelltit.
  • I përshtatshëm për bebe, fëmijë dhe të rritur.
  • Rekomandohet per pastrim te trupit te bebit qe ne momentin e pare pas lindjes,duke ruajtur keshtu  nga lagia kerthizen e bebes se posalindur

Vendi i origjinës: Francë

Additional information

Pesha

350 ml