Ofertë!

Phytargent Shampo

9.10

Phytoargent shampo

Flokë gri, të bardhë, pa ngjyrë
SKU: 3338221003065 Kategori: ,

Përshkrim

Shampo PHYTOARGENT kunder zverdhjes se flokeve neutralizon reflektimet e verdha të flokëve gri, të bardhë dhe të zbardhur që nga përdorimi i parë.

Flokët mbrohen dhe trajtohen.

Permbajtja:

Ekstrakt Edelweiss:

– I reziston kushteve ekstreme (UV, lartësi, …)

– Ofron mbrojtje për flokët falë vetive të njohura antioksiduese

Ekstrakt i lules së misrit:

– Njihet për vetitë e tij zbutëse

Qumësht jojoba:

– Forcon filmin hidrolipidik

– Ofron kujdes dhe butësi për flokët

– Hidraton flokët

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Phytargent Shampo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *