PHYTOCYANE SHAMPO 100 ML

8.00

SKU: 3701436917401 Categories: ,

Description

Shampo rigjallëruese Phytocyane përgatit lëkurën e kokës për trajtime kundër rënies së flokëve.

Ky shampo jo vetëm që pastron butësisht, por gjithashtu rikthen vitalitetin dhe vëllimin e flokëve tuaj. Falë një ekstrakti xhinko biloba dhe provitaminave B6 dhe B5, flokët tuaj rifitojnë forcën dhe shkëlqimin e tyre natyral. Përveç kësaj, një ekstrakt rozmarine mbron lëkurën e kokës. Pa silikone dhe ngjyra.