Sale!

Arkeskin Baume Body Fluid

Original price was: 23.00€.Current price is: 16.10€.

SKU: 3508240010898 Categories: , ,

Description

ARKESKIN BAUME BODY FLUID

Korrigjon efektet e plakjes hormonale të lëkurës
200ml
Balsam Trupi Arkéskin – korrigjon shenjat e menopauzës në lëkurë: thatësi dhe humbje e qëndrueshmërisë.

Pasuruar me xhenxhefil dhe acid të dyfishtë hialuronik, ky balsam trupi i krijuar posaçërisht për gratë që kalojnë menopauzën siguron një efekt forcues duke siguruar tonifikim të lëkurës së trupit. Lëkura është e hidratuar, zbutur dhe sublimuar me aplikimin e tij.
I përbërë nga 91% të përbërësve me origjinë natyrore, struktura e tij ultra-ushqyese shndërrohet në një krem shkrirje kur masazhohet dhe lë një ndjenjë të menjëhershme të freskisë pa një efekt të yndyrshëm.

Aroma e saj me nota qetësuese të lotusit lë lëkurën me aromë delikate.

Përdorimi:

Vendoseni në mëngjes dhe mbrëmje në të gjithë trupin.

Xhenxhefili: Kullon dhe ngurtësohet, sjell tonifikim në lëkurë
Acid i dyfishtë hialuronik: Hidraton, zbut dhe mbush.

91% e përbërësve me origjinë natyrore