Sale!

Jowae Replumping Water Mask

Original price was: 14.00€.Current price is: 9.80€.

SKU: 3664262000566 Category:

Description

Maske hidratuese.
E rekomandueshme per te gjitha tipet e lekures madje dhe sensitive.

Maska hidratuese per fytyre ka perberje 96% bimore. Perzierja e saj unike e perberesve lekures i ofron hidratim, trajtim dhe shkelqim natyal. Ka teksture xheli dhe trajton ne vecanti thatesine dhe dehidrimin e lekures. Ka rol e zbutjen e lekures dhe shtimin e energjise.
Perdoret nga mosha 15 vjec e siper.

Aplikimi: dy here ne jave pa shperlarje.

Perberesit aktiv: lumifenole, vaj bajamesh, vaj nga farat e lirit, vitamine E, uje nga lulet e sakuras.
Pa permbajtje te parabeneve, fenoksietanoleve, vajrave minerale, perberesve nga bota shtazore, silikonit dhe ngjyrosesve sintetik.