Sale!

Jowae Purifying Clay Mask

Original price was: 15.00€.Current price is: 10.50€.

SKU: 3664262000504 Categories: , ,

Description

Maske pastruese.
E rekomandueshme per lekure normale ne te yndyrshme madje dhe sensitive.

Maska pastruese e argjiles eshte maske fytyre pastruese me perberje 96% bimore. Formula e saj unike i dedikohet absorbimit te tepert te yndyres, pastrimit te thelle te poreve te lekures dhe matifikimit te fytyres duke e bere lekuren te bute, te lemuar dhe te ndritshme.
Ndihmon ne trajtimin dhe mbylljen e poreve.
Perdoret nga mosha 15 vjec e siper.

Aplikimi: dy here ne jave, me shperlarje. Vendosni nje shtrese te trashe mbi lekure, e leni te qendroj 5 minuta dhe e shperlani me uje.

Perberesit aktiv: lumifenole, lotus i shenjte, argjile, enzime papaje.
Pa permbajtje te parabeneve, fenoksietanoleve, vajrave minerale, perberesve nga bota shtazore, silikonit dhe ngjyrosesve sintetik.