Sale!

Jowae Tinted Moisturizing Cream Light

Original price was: 16.50€.Current price is: 11.55€.

SKU: 3664262000399 Category:

Description

Krem hidratues me ngjyrë LIGHT BB
Me Lotus të shenjtë dhe Lumifenole antioksiduese
Për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe të ndjeshme.

91% e përbërësve me origjinë natyrore

Krijuar nga uji freskues i lules Sakura, ky krem me ngjyrë, hidratues eshte i pasur me glicerinë vegjetale dhe ekstrakt pishe. Lumifenolet antioksidues janë partnerë me një ekstrakt të algave të kuqe për të rritur mbrojtjen. Ajo përmirëson në mënyrë diskrete pamjen tuaj natyrale të lëkurës!

Si të përdoret?
Çdo mëngjes, merrni një sasi të vogël të kremit hidratues BB dhe shperndajeni atë në gishta. Përhapeni në gjithë fytyrën për të marrë një efekt të menjëhershëm hidratues dhe pamje e nuancë natyrale të fytyrës.

Përbërësit
0% PARABENE, FENOKSIETANOL, VAJ MINERAL, SILIKON

UJE. GLICERIN. LAURAT ISOAMYL. Dioksid TITANIUMI. ISONONYL ISONONANOATE. ALKOOLI I ARAKIDILIT. GLIKOLI I PROPILENIT. STEARATA E GLIKERILIT. Silikat alumin magnezi. KROSPPOLIMER METIKL METAKRILAT. ALKOLI CETEARIL. BEHENYL ALCOHOL. OXIDET