Ofertë!

Jowae Purifying Cleansing Gel

9.80

SKU: 3664262000290 Kategori:

Përshkrim

JOWAE CLEANSING
XHEL PASTRUES FYTYRË
PËR LËKURË TË YNDYRSHME, SENSITIVE
200 ml


XHEL LARËS PËR FYTYRË
Me përbërje të Lumifenoleve antioksidante dhe Kombinimit Sacred Lotus për lëkurë të yndyrshme, madje edhe atë të ndjeshme.

96% e përbërësve me origjinë natyrale.

Me PH fiziologjik
Ky xhel pastron thellësisht dhe butësisht, pastron dhe eliminon sebumin e tepërt. E çliruar nga papastërtitë e saj, lëkura është e pastër dhe e shndritshme, e ribalancuar. Struktura e lëkurës është përmirësuar dukshëm qysh në përdorimin e parë.

  •  Toleranca: testuar klinikisht nën kontroll dermatologjik
  •  Eliminon sebumin e tepërt: 100%
  •  Largon papastërtitë dhe pastron butësisht lëkurën: 95%
  •  Cilësi e përmirësuar e lëkurës: 91%

PËRDORIMI:
Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurën e lagur, masazhoni për të krijuar shkumë dhe më pas shpëlajeni. Shmangni kontaktin me sytë.

VEGAN | PA PARABENE | PA SULFATE |PA FENOKSIETANOL | PA VAJRA MINERALE | PA PËRBËRËS ME ORIGJINË SHTAZORE | PA SILIKON | PA NGJYRUES SINTETIK

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Jowae Purifying Cleansing Gel”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *