Ofertë!

Sunissime Body Milk Spf30

21.75

SKU: 3508240006556 Kategori: ,

Përshkrim

SUNISSIME krem dielli per trup 30SPF

Sistemi i filtrimit të patentuar (UVA / UVB) + flavonoide bimore (IR) + melaninë e fraksionuar (LV) mbron lëkurën nga shenjat e dukshme të plakjes nga fotonet, parandalon rrudhat, humbjen e qëndrueshmërisë dhe njollat.
Kap radikalet e lira për shkak të rrezeve UV për t’u shndërruar në taurinë, barriera lëkurore është e përforcuar, stimulohet rigjenerimi i qelizave, aktivizohet hidratimi qelizor.

Perdorimi: Para ekspozimit ne diell, vendoseni produktin në mënyrë të lirshme në gjithe trupin. Riaplikojeni përsëri të paktën çdo 2 orë.

Perberesit:
Acid Hialuronik
Peptide aktivizuese per nxirje

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sunissime Body Milk Spf30”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *