Lipstick Shiny Spicy 20208

4.50

SKU: 3701194500730 Kategori:

Përshkrim

Buzëkuq hidratues dhe i ultra pigmentuar.
I lirë dhe me cilësi të lartë
Një buzëkuq thelbësor për të ofruar ngjyra, hidratim dhe shkëlqim afatgjatë! Ky buzëkuq hidratues dhe i butë do t’ju sjellë rehati dhe mbulim gjatë gjithë ditës. Varet nga ju që të zgjidhni ngjyrën sipas pamjes tuaj ose gjendjes shpirtërore të momentit.

 

Shtesë: hipoalergjike dhe jo-komedogjene.

Këshilla
-Ja një rregull i përgjithshëm: gjithmonë përputheni buzëkuqin tuaj me lapsa buzësh. Lapsi duhet të jetë i njëjtë ose më i errët.
– Matifikoni buzëkuqin tuaj duke e pudrosur lehtë me pluhurin High Definition dhe furçën me pluhur.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lipstick Shiny Spicy 20208”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *